Tööpakkumine eripedagoogile

Kiili Lasteaed ootab oma meeskonda eripedagoogi koormusega 1,0

Tööleasumise aeg: august 2020

Tööleping määratud ajaga (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendaja)

Sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid saata e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lisainfo tel. 510 4668 Maibi Rikker

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus (pdf)

Väljavõte Kiili Lasteaia vastuvõtu ja väljaarvamise korrast:

§3. Laste lasteasutusest väljaarvamine

(1) Lapse lasteasutusest väljaarvamiseks esitab vanem lasteasutuse direktorile avalduse. Avaldus esitatakse hiljemalt kaks nädalat enne lapse lahkumist ja selles märgitakse lapse lasteasutusest lahkumise aeg.

Kiili Lasteaia järjekorda lisamise avaldus

Lapse järjekorda lisamise taotluse vormi saab alla laadida SIIT.

Lasteaia töökorraldus

Alates 18. maist on kõik Kiili Lasteaia majad ja rühmad taas avatud.

Rühmad töötavad kell 7.00 - 19.00

Hea lapsevanem,

lähtuvalt 16.03.2020 Haridus- ja Teadusministeeriumi juhistest hoiame rühmaruumides viibivate isikute kontaktide hulga võimalikult madala.

LASTEAEDA TULEB TERVE LAPS!

HOMMIKUL - palun jäta lapse välisriided rühma esikus olevale stangele ja saada laps rühma. Palun ära sisene rühmaruumidesse. Kui soovid lapsele lehvitada, siis oota rühma akna juures. Kui lapsel on toariided oma riietekapis, siis abistab teda õpetaja.

ÕHTUL - kui lapsed ei ole saanud õue minna sõltudes ilmastikuoludest, helista terrassil rühma telefonile ja õpetaja saadab lapse esikusse riietuma.

LAPS HAIGESTUB LASTEAIAS - õpetaja võtab sinuga ühendust. Palun tule kiiresti lasteaeda ja vii laps koju.

Täname mõistva suhtumise eest!

Tugevat tervist kõigile!

Oluline info

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsetele lasteasutustele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas:

• Kõige olulisem on viiruse leviku tõkestamisel kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine.
  • Lastevanematel, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades, soovitatakse viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.
  • Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust.
  • Arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.

Kiili Lasteaias järgitakse Terviseameti poolt saadetud juhiseid ja jagatakse Terviseameti poolt saadetud infot.

Terviseameti soovitused seoses uue koroonaviiruse COVID-19 puhanguga

Korduma kippuvad küsimused COVID-19 kohta: lapsevanemale, koolijuhile, õpetajale, õpilasele

UUS! HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUMI JUHISED KOHALIKELE OMAVALITSUSTELE LASTEAIA- JA -HOIU TEENUSE TAGAMISEKS

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.