Kiili Lasteaia järjekorda lisamise avaldus

Lapse järjekorda lisamise taotluse vormi saab alla laadida SIIT.

Tööpakkumine rühmaõpetaja ametikohale

Kiili Lasteaed pakub tööd rühmaõpetajale.

Kandideerimiseks palun saata sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Lisainformatsioon tel. 510 4668 Maibi Rikker.

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.

Euroopa Liidu koolikava

Lapse päev lasteaias

7. septembri 2018 Õpetajate Lehes võtab sõna Kiili Lasteaia eripedagoog Nele Erm. Artiklit saad lugeda SIIT