KARSUMM 15

Kuulutus kodukale

Ajakava uus

Tööpakkumine rühmaõpetajale

Seoses laienemisega ootab Kiili Lasteaed oma meeskonda kolme rühmaõpetajat.

Tööleasumise aeg august 2019.

Kandideerimiseks palun saata sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lisainformatsioon tel 5104668 Maibi Rikker.

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.

Kiili Lasteaia järjekorda lisamise avaldus

Välja prinditava avalduse vormi leiad SIIT. Elektrooniliselt täidetava dokumendi saamiseks palume pöörduda This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. NB! Palume dokumendi formaati mitte muuta.

Euroopa Liidu koolikava

Lapse päev lasteaias

7. septembri Õpetajate Lehes võtab sõna Kiili Lasteaia tervishoiutöötaja ja eripedagoog Nele Erm. Artiklit saad lugeda SIIT