Lasteia kohatasu isolatsiooni korral

Väljavõttega Kiili Vallavalitsuse istungi protokollist nr. 55 (19.01.2021), mis puudutab lasteaia kohatasu maksmist isolatsiooni korral, saab tutvuda SIIN.

Töökorraldus suvel 2021

Lugupeetud lapsevanemad!

Palun märkige rühmades olevatesse tabelitesse oma lapse suvine kohalkäik hiljemalt 31. märtsiks.

Rühmade suvist kinni- ja lahtiminekut saad vaadata SIIT

Kiili Lasteaia järjekorda lisamise avaldus

Lapse järjekorda lisamise taotluse vormi saab alla laadida SIIT.

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus (pdf)

Väljavõte Kiili Lasteaia vastuvõtu ja väljaarvamise korrast:

§3. Laste lasteasutusest väljaarvamine

(1) Lapse lasteasutusest väljaarvamiseks esitab vanem lasteasutuse direktorile avalduse. Avaldus esitatakse hiljemalt kaks nädalat enne lapse lahkumist ja selles märgitakse lapse lasteasutusest lahkumise aeg.

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.

Oluline info

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsetele lasteasutustele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas:

• Kõige olulisem on viiruse leviku tõkestamisel kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine.
  • Lastevanematel, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades, soovitatakse viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.
  • Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust.
  • Arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.

Kiili Lasteaias järgitakse Terviseameti poolt saadetud juhiseid ja jagatakse Terviseameti poolt saadetud infot.

Terviseameti soovitused seoses koroonaviiruse COVID-19 puhanguga

Korduma kippuvad küsimused COVID-19 kohta: lapsevanemale, koolijuhile, õpetajale, õpilasele

HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUMI JUHISED KOHALIKELE OMAVALITSUSTELE LASTEAIA- JA -HOIU TEENUSE TAGAMISEKS