Lasteaia töökorraldus eriolukorra ajal

Hea lapsevanem,

lähtuvalt 16.03.2020 Haridus- ja Teadusministeeriumi juhistest hoiame rühmaruumides viibivate isikute kontaktide hulga võimalikult madala.

LASTEAEDA TULEB TERVE LAPS!

HOMMIKUL - palun jäta lapse välisriided rühma esikus olevale stangele ja saada laps rühma. Palun ära sisene rühmaruumidesse. Kui soovid lapsele lehvitada, siis oota rühma akna juures. Kui lapsel on toariided oma riietekapis, siis abistab teda õpetaja.

ÕHTUL - kui lapsed ei ole saanud õue minna sõltudes ilmastikuoludest, helista terrassil lasteaia telefonile 5301 4609 ja õpetaja saadab lapse esikusse riietuma.

LAPS HAIGESTUB LASTEAIAS - õpetaja võtab sinuga ühendust. Palun tule kiiresti lasteaeda ja vii laps koju.

Alates 23. märtsist on avatud valverühm Põrnikad (Kiili Lasteaia suures majas aadressil Lootuse 4, Kiili)

Valverühm töötab kell 7.00 - 19.00

Täname mõistva suhtumise eest!

Tugevat tervist kõigile!

Lasteaia osalustasu eriolukorras

Kiili Vallavolikogu 19.03.2020 protokollilise otsusega on osalustasud Kiili Lasteaias eriolukorras järgmised:

1. Vanemad, kelle lapsed ei käi lasteaias kuni 15. aprillini, saavad aprillikuus osalustasu täieliku vabastuse.

2. Vanemad, kelle lapsed ei käi lasteaias kuni 1. aprillini ja jätkavad lasteaias käimist 1. aprillist kuni 15. aprillini, saavad aprillikuus 50% osalustasu vabastuse.

3. Vanemad, kelle lapsed on käinud lasteaias eriolukorra algusest kuni 15. aprillini ehk kasutanud lasteaiateenust tavapärasel viisil, osalustasust ei vabastata.

4. Olukorda hinnatakse uuesti aprilli keskpaigas ning sellest lähtuvalt otsustatakse, kas ja kuidas jätkub osalustasu maksmine.

Oluline info

Terviseameti soovitused koolidele ja koolieelsetele lasteasutustele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas:

• Kõige olulisem on viiruse leviku tõkestamisel kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine.
  • Lastevanematel, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades, soovitatakse viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.
  • Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust.
  • Arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.

Kiili Lasteaias järgitakse Terviseameti poolt saadetud juhiseid ja jagatakse Terviseameti poolt saadetud infot.

Terviseameti soovitused seoses uue koroonaviiruse COVID-19 puhanguga

Korduma kippuvad küsimused COVID-19 kohta: lapsevanemale, koolijuhile, õpetajale, õpilasele

UUS! HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUMI JUHISED KOHALIKELE OMAVALITSUSTELE LASTEAIA- JA -HOIU TEENUSE TAGAMISEKS

Kiili Lasteaia järjekorda lisamise avaldus

Lapse järjekorda lisamise taotluse vormi saab alla laadida SIIT.

Tööpakkumine rühmaõpetaja ametikohale

Kiili Lasteaed pakub tööd rühmaõpetajale.

Kandideerimiseks palun saata sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid e-posti aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Lisainformatsioon tel. 510 4668 Maibi Rikker.

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.