Kiili Lasteaia järjekorda lisamise taotlus

Lapse järjekorda lisamise taotluse vormi saab alla laadida SIIT.

Digitaalselt allkirjastatud taotlus palume saata aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Otselink Kiili valla veebikeskonnas taotluse täitmiseks asub SIIN. (vajalik ID-kaardi või mobiil-IDga sisselogimise võimalus) 

 

Lasteaia lõpupeod 2022

Lõpupeod kevadel 2022:

Rukkililled - esmaspäev, 23. mai kell 12.00 

Nurmenukud - teisipäev, 24. mai kell 12.00

Õnneseened ja Naksitrallid - kolmapäev, 25. mai kell 12.00

Jaaniussid - neljapäev, 26. mai kell 12.00

 

 

Lasteaia järjekord

Kiili Lasteaia järjekorda on võimalik vaadata siit.

NB! Lähtuvalt isikuandmete kaitse seadusest, ei kuvata alates 1. septembrist 2018 Kiili Lasteaia järjekorra avalikus vaates laste isikukoode. Lapsevanemad saavad oma lapse kohta järjekorras jälgida taotluse järjekorra numbri (igal lapsel on oma number) ning liikumist vanuserühma järjekorra numbri järgi.

 

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus

Kiili Lasteaia nimekirjast kustutamise avaldus (pdf)

Väljavõte Kiili Lasteaia vastuvõtu ja väljaarvamise korrast:

§3. Laste lasteasutusest väljaarvamine

(1) Lapse lasteasutusest väljaarvamiseks esitab vanem lasteasutuse direktorile avalduse. Avaldus esitatakse hiljemalt kaks nädalat enne lapse lahkumist ja selles märgitakse lapse lasteasutusest lahkumise aeg.

 

 

 

Tähtis!

Lp lapsevanemad!

 

16.04.2021

Anname teada, et lapsevanemad, kes alates esmaspäevast (19.04) kuni aprillikuu lõpuni lasteaia/eralasteaia/lastehoiu teenust ühtegi päeva ei kasuta, saavad Kiili Vallavolikogu 15.04.2021 otsusega maikuu kohatasu 50% vabastuse.

Täname kõiki väikelaste vanemaid kellel on olnud võimalus viiruse leviku takistamiseks last kodus hoida ja on seda veel aprillikuu lõpuni. 

Kiili valla viimase 14 päeva nakatumiskordaja 100 tuhande elaniku kohta on täna 424 ja Harjumaa vastav näitaja on 832. Olukord on tasapisi paranemas, kuid oht ei ole veel möödas, seega kontaktide vähendamine on endiselt väga oluline.

Ootame ilusat suve ja loodame, et see tuleb kõigile vabam ja rõõmsam, kui on olnud talv ja kevad

 

 

 

Väljavõte valitsuse korraldusest:

 /Lasteaedade ja -hoidude töö

Lapsevanematel palume ilma vältimatu vajaduseta lapsi lasteaeda ja lastehoidu mitte viia. Viiruse laialdase leviku tõttu peame kõik vähendama oma igapäevaseid kontakte nii palju kui võimalik. See tähendab, et kui vähegi võimalik, tuleks koju jätta ka lasteaialapsed. Lastele, kelle vanemal või hooldajal pole võimalik jääda kaugtööle, tuleb võimaldada jätkuvalt lasteaias või -hoius käimine.

 Eriti oluline on tagada lasteaia või -hoiu teenus lapsevanematele, kes täidavad tööülesandeid, mis on seotud elutähtsa teenuse osutamisega või riigi kestlikuks toimimiseks hädavajalike ülesannete täitmisega (nt. politsei, pääste, meditsiin, kommunaal- ja sotsiaalteenused, toiduainetööstus, toidupood, transpordisektor jms.)/

 

 

Lasteia kohatasu rühma isolatsiooni korral

Väljavõttega Kiili Vallavalitsuse istungi protokollist nr. 55 (19.01.2021), mis puudutab lasteaia kohatasu maksmist isolatsiooni korral, saab tutvuda SIIN.